واحد های اجرایی

در این بخش به معرفی واحدهای مختلف اجرایی سازمان پرداخته شده است .

اطلاعات بیشتر

توسط سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای‌ شهری شهرداری کرمان خبر داد:

بیش از ۷۰ هزار مترمربع از معابر در اردیبهشت‌ماه آسفالت شد

 

مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرمان، از آسفالت ۷۰ هزار و ۶۷۱ مترمربع از معابر شهر کرمان، در اردیبهشت‌ماه سال جاری توسط این سازمان خبر داد.

 

به‌‌‌ گزارش کرنا، قاسم بابایی، با بیان اینکه این میزان از معابر در راستای اجرای طرح «جهاد آسفالت»، آسفالت شده است، گفت: این میزان از معابر، با هزینه ۳۸ میلیارد و ۸۶۹ میلیون و ۵۰ هزار تومان، زیرسازی و آسفالت شده است.

وی معابر آسفالت‌شده در اردیبهشت‌ماه سال‌جاری را شامل بخشی از معابر خیابان «شهید صدوقی»، خیابان‌های «شهید دستغیب»، «سیدجمال‌الدین اسدآآبادی»، «ادیب»، بلوار «شهید ستاری» و  میدان «شهید حسین‌خانی» ذکر کرد و افزود: تقاطع «شهید سلیمانی»، خیابان «کمیل»، بلوارهای «امیرکبیر»، «هوانیروز»، «شهید صیاد‌شیرازی»، «حجاج» و خیابان «همتی‌فر» و خیابان «شهید خالداری» نیز آسفالت شده است.

بابایی، از آسفالت خیابان‌های «شهید نواب‌صفوی»، «هلال‌احمر» و «مکی‌آبادی» خبر داد و یادآور شد: خیابان «شهید ماهانی» نیز، از جمله معابر آسفالت‌ شده است.

لازم به ذکر است؛ همزمان، توسط پیمانکار و با نظارت معاونت حمل‌و‌نقل و امور زیربنایی شهرداری کرمان نیز، برخی از معابر شهر در اردیبهشت‌ماه آسفالت شده و این روند همچنان ادامه دارد.

Go to top