واحد های اجرایی

در این بخش به معرفی واحدهای مختلف اجرایی سازمان پرداخته شده است .

اطلاعات بیشتر

در ساختمان مرکزی سازمان عمران برگزار شد؛
تشکیل جلسه هم اندیشی و تبادل نظر در مورد سیاست‌های اقتصاد مقاومتی + تصاویر

جلسه هم اندیشی و تبادل نظر در مورد سیاست‌های اقتصاد مقاومتی با حضور مهندس محمد بابایی مدیرعامل سازمان عمران، مهندس منتظر دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی و جمعی از مدیران سازمان عمران در ساختمان مرکزی سازمان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان عمران شهرداری، جلسه مذکور در تاریخ 28 شهریورماه جاری و در راستای اهداف و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و ابلاغیه ارسالی از سوی شهرداری کرمان و دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی شهرداری، در محل ساختمان مرکزی سازمان برگزار شد.
مدیرعامل سازمان عمران شهرداری کرمان با اعلام مطلب فوق اظهار کرد: با توجه به اینکه سازمان عمران از موقعیت خاص در مجموعه شهرداری برخوردار بوده و بازوی اجرایی و فنی شهرداری محسوب می‌شود و همچنین به سبب دارا بودن کارگاه‌ها و کارخانه‌های تولیدی، به عنوان پایلوت و الگوی عملیاتی و قابل قبول جهت اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی انتخاب شده است.
مهندس محمد بابایی با تاکید بر اینکه سازمان عمران به دلیل داشتن مجموعه‌های تولیدی اعم از انواع قطعات بتنی و همچنین انواع آسفالت و شن دانه بندی شده از اهمیت خاصی برخوردار است، افزود: در نظر داریم ضمن به کارگیری تمام ظرفیت‌ها و توان سازمان و با رعایت اصول فنی و هماهنگی با سایر قسمت‌های شهرداری، برای ارتقاء سطح کیفی و کمی محصولات تلاش کنیم.
وی خاطرنشان کرد: امید می‌رود سازمان عمران شهرداری با تلاش شبانه روزی پرسنل، به الگوی کارآمد اقتصاد مقاومتی تبدیل شود.

Go to top