واحد های اجرایی

در این بخش به معرفی واحدهای مختلف اجرایی سازمان پرداخته شده است .

اطلاعات بیشتر

مدیرعامل سازمان عمران خبر داد:
اتمام عملیات زیرسازی و آسفالت برخی از پروژه‌های در دست اقدام

مدیرعامل سازمان عمران از اتمام عملیات زیرسازی و آسفالت برخی از پروژه‌های در دست اقدام سازمان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان عمران، مهندس محمد بابایی اظهار کرد: با توجه به فعالیت‌های بی وقفه و مداوم کادر فنی و نیروهای اجرایی سازمان در جهت اجرا و اتمام پروژه های در دست اقدام شامل معابر و محل‌هایی که بیشتر مورد استفاده شهروندان قرار می گیرند، تعدادی از کوچه‌های اصلی در روزهای اخیر زیرسازی و آسفالت شده و به بهره‌برداری رسیده‌اند.
وی با بیان این که تمام تلاش سازمان بر آبادانی و پیشرفت شهرمان قرار دارد، افزود: از پروژه‌های در دست اقدام سازمان می‌توان به زیرسازی ادامه بلوار پزشک به سمت پل راه آهن، زیرسازی تعریض خیابان شهداء (حد فاصل خیابان مدیریت تا پارک پردیسان)، زیرسازی و آسفالت کوچه ویلایی پارس (شاهد 6)، زیرسازی راستگرد شمال شرقی پل دانش (چهارراه جوپاری) و زیرسازی ورودی شهرک بنی هاشم واقع در بزرگراه آیت الله‌خامنه ای اشاره کرد.
مدیرعامل سازمان عمران خاطرنشان کرد: پروژه‌هایی از جمله زیرسازی و آسفالت بلوار صبا تا بلوار عفاف، زیرسازی و آسفالت کوچه جنوبی یک بلوار عفاف، زیرسازی و آسفالت کوچه‌های 3 و 9 بلوار هوشنگ مرادی کرمانی و زیرسازی و آسفالت کوچه 45 بزرگراه آیت الله خامنه ای به اتمام رسیده و مورد بهره‌برداری قرار گرفته‌اند .
 مهندس بابایی در پایان از شهروندان محترم کرمانی خواست تا با سعه صدر و شکیبایی سازمان را در ادامه راه پشتیبانی و حمایت کنند.

Go to top