واحد های اجرایی

در این بخش به معرفی واحدهای مختلف اجرایی سازمان پرداخته شده است .

اطلاعات بیشتر

بازدید شهردار و معاون فنی و عمرانی شهرداری از تأسیسات و کارگاه‌های تولیدی سازمان عمران

مدیرعامل سازمان عمران اظهار کرد: شهردار کرمان و معاون فنی و عمرانی شهرداری از تأسیسات و کارگاه‌های تولیدی این سازمان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان عمران، مهندس محمد بابایی با بیان مطلب فوق افزود: مهندس علی بابایی شهردار کرمان و مهندس فرقانی معاون فنی و عمرانی شهرداری بدون هماهنگی قبلی و به صورت سرزده از تأسیسات شن و ماسه و کارخانه آسفالت سازمان عمران واقع در جاده ماهان بازدید به عمل آوردند.
وی تصریح کرد: شهردار کرمان در این بازدید تمامی قسمت های کارخانه و نحوه تولید و عملکرد سیستم را مورد بررسی قرار داده و راهکارها و راهنمایی های لازم را بیان کرد؛ ضمن اینکه نظرات، پیشنهادات و مشکلات کارکنان و افراد حاضر نیز به سمع و نظر شهردار رسانده شد.
مدیرعامل سازمان عمران گفت: شهردار کرمان و هیئت همراه پس از بازدید از کارخانه آسفالت، جهت بازدید از تولیدات و تأسیسات کارخانه تولید قطعات بتنی واقع در شهرک صنعتی شماره یک در محل حضور یافتند.
مهندس بابایی افزود: شهردار کرمان ضمن مشاهده و تست محصولات تولید شده، به مسئله در صدر قرار گرفتن کیفیت محصولات اشاره و پیشنهادات و نیازهای مورد توجه شهرداری را بیان کرد.
وی تصریح کرد: شهردار کرمان و معاون فنی و عمرانی شهرداری سپس در ساختمان اداری سازمان حضور یافته و از نزدیک با پرسنل اداری و مالی و فنی سازمان ملاقات نموده و مشکلات، پیشنهادات و نظرات آنها را مورد توجه قرار دادند.
مدیرعامل سازمان عمران از برگزاری جلسه‌ای توجیهی و سازنده جهت ارتقاء عملکرد سازمان و همچنین رفع مشکلات و موانع کاری، در دفتر مرکزی سازمان با حضور شهردار و جمعی از مسئولین و کارکنان خبر داد و گفت: شهردار کرمان در این نشست ضمن توجه به دیدگاه های مختلف و اشاره به عملکرد آینده سازمان با اقتباس از گذشته، بر کاهش هزینه های جاری تاکید کرد و خواستار استفاده بهینه و صحیح از امکانات موجود در تمامی بخش ها با توجه به سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» شد و موفقیت و پیشرفت روز افزون همکاران را از خداوند متعال خواستار شد.

 

 

Go to top