واحد های اجرایی

در این بخش به معرفی واحدهای مختلف اجرایی سازمان پرداخته شده است .

اطلاعات بیشتر

بازدید سرزده مدیر عامل از واحدهای تولیدی و اجرایی سازمان

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری کرمان از کارگاه‌ها و کارخانه‌های تولیدی سازمان به صورت سرزده و بدون هماهنگی قبلی بازدید کرده و در جریان امور قرار می‌گیرد.
 به گزارش روابط عمومی سازمان عمران، با توجه به اینکه این سازمان علاوه بر فعالیت های عمرانی و اجرایی در سطح شهر، مسئولیت تولید آسفالت و انواع مصالح و همچنین جداول و انواع قطعات بتنی مورد نیاز شهر و شهرداری را بر عهده دارد و حتی مازاد تولیدات را به متقاضیان بخش‌های خصوصی ارائه می‌کند، لذا کیفیت و کمیت محصولات مورد توجه و حساسیت جدی قرار دارد که بایستی کنترل کیفیت و تأمین مصالح مورد نیاز سیستم همواره مورد توجه و دقت نظر باشد.
به همین سبب مدیرعامل سازمان عمران سیاست بازدیدهای سرزده از کارگاه‌ها و کارخانه‌های تولیدی را در دستور کار خود قرار داده است که این بازدیدها معمولاً بدون هماهنگی قبلی و جهت تست مصالح و مشاهده روش‌های تولید و پروژه‌های اجرایی انجام می‌شود.
بر اساس این گزارش جلسه شورای فنی نیز با حضور مدیران و کارشناسان فنی و اجرایی و ترجیحا در محل جهت هم اندیشی و ارائه پیشنهادات سازنده جهت رفع نواقص احتمالی برگزار می‌‌شود که امید می‌رود سازنده و مؤثر واقع شود.
در همین راستا مهندس محمد بابایی مدیر عامل و جمعی از کارکنان و مدیران سازمان در روز 30 فروردین ماه جاری از برخی پروژه‌های اجرایی از جمله پارک مسافر، عملیات اجرایی زیرسازی خیابان عماد کرمانی واقع در شهرک خواجو و همچنین کارخانه تولید قطعات بتنی بازدید کردند.

Go to top