واحد های اجرایی

در این بخش به معرفی واحدهای مختلف اجرایی سازمان پرداخته شده است .

اطلاعات بیشتر

مدیرعامل سازمان عمران خبر داد:
اتمام پروژه‌های زیرسازی و آسفالت در برخی معابر شهر

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری کرمان از اتمام جدیدترین پروژه‌های زیرسازی و آسفالت در برخی معابر شهر توسط این سازمان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان عمران، مهندس محمد بابایی اظهار کرد: در ادامه فعالیت‌های مختلف این سازمان، پروژه‌های جدیدی در خصوص زیرسازی و آسفالت معابر در دستور کار قرار گرفته و به اتمام رسید.
وی با اشاره به اینکه اخیراً تعدادی پروژه زیرسازی و آسفالت با برنامه ریزی و هماهنگی‌ لازم توسط اکیپ‌های اجرایی سازمان عمران شروع شده و به اتمام رسیده‌اند، افزود: زیرسازی و آسفالت پارکینگ روبروی شهرک ولایت، ابتدای جاده قدیم زرند یکی از این پروژه‌هاست.
 مدیرعامل سازمان عمران از زیرسازی و آسفالت کوچه شماره 4 بلوار امیر کبیر (اولین فرعی سمت راست) خبر داد و تصریح کرد: آسفالت کوچه شماره 13 خیابان همتی فر نیز تکمیل شد.
مهندس بابایی گفت:  آسفالت انتهای خیابان هلال احمر واقع در بلوار شهید صدوقی (کوچه 35 بلوار جمهوری اسلامی) و آسفالت کوچه شرقی 3 خیابان افسر کرمانی واقع در بلوار هوشنگ مرادی کرمانی از دیگر فعالیت‌های سازمان عمران به شمار می‌روند.
وی با اشاره به اینکه سعی و تلاش سازمان عمران بر آن است که پروژ‌ه‌های محوله به این سازمان در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شوند، خاطرنشان کرد: برخی از پروژه‌هایی که به دلیل شرایط نامساعد جوی ناتمام مانده بود، بعد از بهبود شرایط به اتمام رسیدند.

Go to top